Bugun...

CHP Kartal Gökhan Yüksel etrafında birleşti

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, partisinin aday adaylarıyla birlik mesajı verdi.
facebook-paylas
 Tarih: 04-02-2019 12:23:49

CHP Kartal Gökhan Yüksel etrafında birleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel aday adaylarıyla birlikte basın mensuplarıyla buluştu. CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi’nin de yer aldığı toplantıya, aday adaylığı sürecinde tatlı bir rekabete girdikleri Yüksel Çiftçi, Oğuz Aykan, Ali Turabi Artuç, Harun Özdemir ve Ercan Güvenç katıldı.


Kartal CHP’de birlik vurgusu


Gökhan Yüksel, etkinlikte şunları söyledi:

“Söyleyeceklerim var, hayallerim var, heyecanım var, gücüm var, kuvvetim var ve böyle güzel bir ailem var. Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak biz bir arada ve hep birlikte, 2009’da tanıştığımız sosyal demokrat belediyeciliği hep birlikte burada devam ettireceğiz. 2009 yılında Kartal’ı sosyal demokrat belediyecilikle buluşturan sevgili belediye başkanımız Altınok Öz, o dönemin ilçe başkanı, o heyecanı yaratan, örgütü birleştiren ve bütünleştiren, o genç ve dinamik enerjisiyle Kartal’da devrimin öncüsü olan sevgili ilçe başkanımız Yüksel Çiftçi’yle bu süreçleri değerlendireceğiz. Kıymetli belediye başkanımız Sayın Altınok Öz ile son 5 yılda zaten beraber çalıştık, son 2 yılda belediye başkan yardımcısı olarak beraber Kartal Belediyesi’ni yönettik ve birçok güzelliğe imza attık, birçok projeye imza attık ve yarına dair birçok projeler ürettik. Tabi ki bunları yine belediye başkanımızla değerlendireceğiz.

Hüsnü Süslü'ye mesaj!

Gökhan Yüksel, aday adaylığı mücadelesi yaptığı Doç. Dr. Hüsnü Süslü, için şu sözleri kullandı:

"Kıymetli büyüğüm Hüsnü Süslü Bey, yine ilçe başkanım gerekenleri söyledi, o da kardeşini yalnız bırakmayacak, hep birlikte bu süreci değerlendireceğiz. Kısacası, Cumhuriyet Halk Partisi ailesi bir arada, sahada hep birlikte olacak, bundan hiçbirinizin kuşkusu olmasın. Bu noktada, bu onurlu görev, bu şerefli görev bana kısmet oldu. Ben önde koşacağım ama bütün ailemle birlikte, bu mücadelenin hep birlikte içerisinde olacağız. Tabi ki bütün Kartal halkıyla, tabi ki bütün bileşenlerimizle, tabi ki hep birlikte koşmak isteyen, bize katkı sunmak isteyen bütün dostlarımızla Kartal’daki bayrağımızı daha iyi noktaya çıkarmak için hep birlikte mücadele edeceğiz.” 

Gökhan Yüksel ve CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı..


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  ANKET Tüm Anketler
Sizce Kartal Belediye Başkanı kim olmalı?
Bu anket'e Üye Girişi yaparak oy kullanabilirsiniz.
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI