Bugun...

Gökhan Yüksel'den alkış alan proje!

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yeni hayata geçirdiği proje ile sokaktaki her vatandaşına ulaşıyor..
facebook-paylas
 Tarih: 09-10-2019 00:02:45  -   Güncelleme: 10-10-2019 22:21:45

Gökhan Yüksel'den alkış alan proje!

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartallı vatandaşların sorunlarına daha çabuk ulaşabilmek için "Komşu İletişim Merkezi" projesini başlattı.

"Komşu İletişim Merkezi" projesinde sorunu olan vatandaşlar belediyeyi ararken, ayrıca ekipler cadde ve sokakları gezerek vatandaşların taleplerini topluyor. 

Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ'a bağlı ekipler, esnafları dolaşarak Başkan Gökhan Yüksel'in selamını iletiyor, ardından da bir arzu ya da istekleri olup olmadığını soruyor.. 

Aylık olağan Muhtarlar Toplantısında bu projeyi dile getiren Gökhan Yüksel, vatandaşların Kartal Belediyesi’ne istek ve şikâyetlerini raporlayan ve çözüm takibini yapan Komşu İletişim Merkezi’ne günde yaklaşık 800 çağrı yapıldığını belirtti.


Zamanla bu sayının 2 bine çıkmasını beklediklerini belirten Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, "Komşu İletişim Merkezi" ile ilgili şunları söyledi:


“Artık, Kartallı komşularımız şikâyet ve taleplerini yeni kurduğumuz "Komşu İletişim Merkezi"ne iletecek. Öyle bir sistem hayata geçiyor ki, başkan yardımcısı ve müdürleri arama dönemini kapatıyoruz. Bu sisteme geçmek, bizler için şart oldu. İletişim anlamında, bizlere iletilen sorunların unutulmaması ve ulaşılması adına ciddi bir sistemi hayata geçiriyoruz. Daha önce günde yaklaşık 100 çağrı alırken, şimdi günde yaklaşık 800 çağrı almaya başladık. Zamanla bu sayının 2 bini 3 bini geçmesini bekliyoruz. Komşu İletişim Merkezi sayesinde ayrıca vatandaşlarımızın ayağına kadar gidip şikâyet ve taleplerini daha net görecek ve çözeceğiz."


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER İSTANBUL Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  ANKET Tüm Anketler
Sizce Kanal İstanbul projesi yapılmalı mı?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI