Bugun...

"altınok öz" İLE İLGİLİ HABERLER

Altınok Öz kendisine ulaşan çiftin nikahını kıydı
Altınok Öz, sosyal medya aracılığıyla nikâhlarını kıymaları için mesaj atan Gülnaz Arslan ve Murat Savaş çiftinin isteği..
Kartal Belediyesi tapulara servet ödedi
Kartal Belediyesi tapusunu alan vatandaşlara 3 haftada 496 bin TL ödedi
Kadın Sağlığı Eğitimi sertifika töreni gerçekleştirildi
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğündeki Kartal Belediyesi, sağlık alanındaki çalışmalarına devam edi..
Kreşli minikler Altınok Öz'ün Tıp Bayramını kutladı
Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü’ne bağlı kreşlerde eğitim gören çocuklar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Kartal Belediye..
Altınok Öz Kartal Kızılay Hastanesi'ni açtı
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Kızılay Hastanesi’nin açılışına katılarak hastane yönetimi ve çalışan..
Kartal çocuk istismarına karşı tek yürek oldu!
Kartal Belediyesi ve İstanbul Doğu Yakası Vosvos Sevenler Kulübü Üyeleri, Türkiye’de artan çocuk istismarına tepki göste..
Eğitim Koçluğu desteği alan gruptan Altınok Öz'e ziyaret
Kartal Belediyesi’nden eğitim koçluğu desteği alan çocuk ve yetişkinlerden oluşan 26 kişilik bir grup, Kartal Belediye B..
Kartal Belediyesi vatandaşa hizmet için 7.5 milyon km yol katetti
Altınok Öz’ün sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet vermeye devam eden Kartal Belediyesi, vatandaşlara sunduğu hizmetl..
Altınok Öz minik gazetecilerin sorularını yanıtladı
Altınok Öz, Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlkokulu 2. sınıf öğrencilerinden Onur Çeçen ve Sıla Zehra Kaplan’ın okul dergisi..
Kartal'dan vatandaşlara aile içi iletişim semineri
Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Ersoy Hastanesi işbirliği ile Kartallı vatandaşlara “Aile İçi İletişim” sem..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI