Bugun...

Her Telden!

 Tarih: 09-10-2019 21:40:00
Mehmet KÜÇÜK

Trump manyağı tweet atmış. "Benim gibi harika bir adamın dediklerini yapmazlarsa onların ekonomisini batırırım. Daha önce papaz davasında bunu yaptım" demiş. Biz o krizi unutmadık. 


Bizim iktidar hala "Trump'la iyi ilişkilerimiz var diyor ya sinirden ne yapacağımı bilemiyorum. Şimdi adam açık açık söylüyor Umarım hiç olmazsa bu sefer böyle bir hamleye karşı hazırlıklı olurlar. O zaman rahip Branson u vermiştik kurtulmak için. Şimdi Türkiye veririz.  Onun da çok umurundaydı. En kıymetli arkadaşı Trump ya!...


Çok kahraman Yancıları var. Vatan millet Sakarya türküsü ile devletin bekasını kovalayanlar var. Trabzon'da yatak çarşafı ile gezen kefenleri sırtında abiler var. Nasıl olsa anlatacak masal bulurlar. Biz millet olarak masal dinlemeyi severiz.


Muhalefet desen o zaten başka bir dünya. Krizde "iktidar beceriksiz" dediler. Eyvallah İktidar beceriksiz ama siz de basiretsizsiniz. ABD başkanının itirafına rağmen düşmanı görmüyorsunuz.. 


İktidar bu maniplasyon derken siz bas bas bağırıp, "ekonomi çöküyor. Ülke batıyor"  diyerek yangına körükle gidiyordunuz. 


...


Somalı işçiler yürüyüş yapıyormuş..
Valla bende yapıyorum. Kalbe iyi geliyormuş. Sağlık için yürümek lazım arkadaşlar. Seçimlerde oy verirken hiç tereddüt etmediniz. Şimdi yürüyün arkadaşlar sağılık için iyidir. Aman ihmal etmeyin  AKP'ye %41 oy vererek büyük bir günah işlediniz ilk seçimde sizden %60 oy bekliyor. Jandarmalar polisler size bilgi vermek için durduruyor. Sizde hiç anlamıyorsunuz... Güneş ufuktan şimdi doğar yürüyelim arkadaşlar


Efendim Fatsalılar uyanmış. Altın araması yapan şirket Önce ormanları yok etmiş, Sonra yer altı sularını kurutmuş. Bağ bahçe bırakmayıp suları kuruyunca ...! Fatsalılar su içerken siyanür içmeye başlayıp Fındık yerine karagöz toplayıp horon yerine karşılama oynamaya başlamış hep bir ağızdan dağ başını duman almış diyormuş..  


Saygı değer Fatsalılar size AKP nin selamı var. AKP'ye oy vermeye devam etmenizi istiyor. En son %61 oy vermiştiniz. Bunu yetersiz buluyor . Sizden %80'lerin üzerinde oy vermenizi bekliyormuş. Derin nefes alın dağlara çıkın. Orman kalmamış önemli değil. Zaten rutubet nem  romatizmalarınızı azdırıyordu. Orman yok olunca kuru hava size iyi gelir. İyi gelir, iyi gelir.


Bizim aklımız ermez. bunların bir sürü akrabası var. Mesela bakıyorum Merve Kavakçı ablaya, ablanın koluna girmediği Haham, Yan yana gelmediği Papaz, kardinal,  papa yok. Ortak toplantı yaptığı MI5 CIA Mossad ajanı resimler gırla. Gizlide değil hepsi aşikar ortada. Ama yedi sülalesi devletin her kademesinde. 
Reis emredince Hainler sıddıklardan önce gelir


Hele hele hırsızlıktan dallamalıktan yalamalıktan münafıklıktan hüküm giyip giyotine gidecekken eski Çekoslovakya'nın Çekya'sına Prag'ta Elçi olan Egemen Türkiyeyi temsil edecekmiş ya.... EEEE reis emreder olur. Olur olur. olsa da olur. Olmasa da olur


Sormadan edemiyorum  hani Trump ile arkadaştınız?

  Bu yazı 1256 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI