A-101’in kasiyeri dehşeti yaşadı

Beyoğlu’nda ünlü bir market zincirinin şubesi silahlı ve maskeli 2 kişi tarafından soyuldu..

A-101’in kasiyeri dehşeti yaşadı
Yayınlama: 01.08.2017
A+
A-

Beyoğlu’nda A-101 market zincirinin bir şubesi silahlı ve maskeli 2 kişi tarafından soyulurken, soyguncular kasiyere önce silah doğrulttu ardından da silah zoruyla depoya kilitleyerek kasada bulunan 15.300 TL’yi alarak otomobille kayıplara karıştı. 

Soygun anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Market görevlilerinin ihbarıyla olay yerine gelen polis ekipleri, görevlilerden bilgi aldıktan sonra kaçan soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Kaptanpaşa Mahallesi, Sinan Paşa Yumak Sokak üzerinde bulunan A-101 markette saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Bir otomobil ile markete gelen silahlı, yüzleri maske ellerinde eldiven bulunan 2 soyguncu, görevlileri tabanca ile tehdit etti.

Silah zoruyla kasayı açtıran soyguncular kasada bulunan 15.300 lirayı alarak kendilerini bekleyen otomobille kaçtı. A-101 market görevlilerinin ihbarıyla olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Görevlilerden bilgi alan polisler, kaçan soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

SOYGUN KAMERADA

Market soygunu güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, markete gelen silahlı 2 soyguncunun market görevlisini silah zoruyla arka tarafta bulunan ofis bölümüne götürmesi ve paralarla dışarı çıkması görülüyor. Bir soyguncu ise market girişinde silahla nöbet tutuyor. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.