Ali Koç: Normalde tanımadığım numarayı açmam

Ali Koç: Normalde tanımadığım numarayı açmam
Yayınlama: 09.06.2024
Düzenleme: 09.06.2024 02:38
A+
A-

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile başkan adayı Aziz Yıldırım, seçime saatler kala canlı yayında karşı karşıya geldi. Programda Aziz Yıldırım’ın, canlı yayın teklifini nasıl kabul ettiğini açıklayan Koç, “Son dakika başkan beni aradı. Allah’ın işi tanımadığım numarayı açmam. Sayın Başkan ‘Kabul ediyorum çıkalım’ dedi.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe‘de  seçim öncesi kulüp başkanı  Ali Koç, kulübün eski başkanı ve seçimde de başkan adayı olan Aziz Yıldırım’a canlı yayına çıkma çağrısında bulundu, Yıldırım’ın teklifi kabul etmesiyle iki başkan canlı yayında bir araya geldi.

BEN FB TV İSTEMİŞTİM”

Koç’un çağrısını, Yıldırım’ın nasıl kabul ettiği de Habertürk’ teki canlı yayında Ali Koç tarafından paylaşıldı. “Son dakika başkan beni aradı. Allah’ın işi tanımadığım numarayı açmam.” diyen Koç, görüşmeyi şu sözlerle anlattı:”Sayın Başkan ‘Kabul ediyorum çıkalım’ dedi. Ben FB TV istemiştim. Aziz Bey ‘Ulusal kanala çıkalım, moderatörsüz yapalım’ dedi. Geç çıkmamızın sebebi benden kaynaklanıyor. Bir nikah vardı, bir de FB dernekleriyle tekne gezisi yapıyorduk.

PAZARTESİ KALKTIĞIMIZDA BİR VE BÜTÜN FENERBAHÇE’YE İHTİYACIMIZ VAR”

Kusura bakmayın. Öncelikle benim için memnuniyet verici durum. Uzundur bunu istiyordum. Kim kazanırsa kazansın, yarın pazartesi sabahı kalktığımızda bir ve bütün Fenerbahçe’ye ihtiyacımız var. 20 yıl Aziz Bey, diğeri 6 yıl ben. Bu iki kişinin arasındaki kırgınlık, kızgınlık, ayrışma vs. bu camianın da bütünleşmesine, birleşmesine engel oluyor.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.