Begüm Öner, Türkiye ve Yunanistan’daki tatil fiyatlarını karşılaştırdı

Bodrum’daki pahalılığa isyan eden Begüm Öner, “Karides, kalamar, ahtapot yeseniz iki kişi Türkiye’de 5 bin TL ödersiniz en az. Samos’ta bin beş yüz lira falan, belki bin lira falan. Ciddi bir fiyat farkı var yani” dedi.

Begüm Öner, Türkiye ve Yunanistan’daki tatil fiyatlarını karşılaştırdı
Yayınlama: 06.07.2024
Düzenleme: 06.07.2024 12:50
A+
A-

Seksenler dizisindeki Elvan rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Begüm Öner, oyuncu eşi Ceyhun Fersoy ile tatil sezonunu açtı. Önce Bodrum sonra da Yunanistan’a giden Öner, fiyatları karşılaştırdı.

“TÜRKİYE’DE 5 BİN, SAMOS’TA BİN LİRA”

2. Sayfa’da yer alan habere göre, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden güzel oyuncu, yaptığı tatillerden bahsetti.

Ceyhun Fersoy’la beraber Bodrum tatilinden sonra Samos adasına gittiklerini söyleyen Begüm Öner, fiyat farkından dolayı çok üzüldüğünü belirterek “Bodrum’da fiyatlar korkunç. Samos Adası’nda fiyatlar Bodrum’un yarısı kadar. Karides, kalamar, ahtapot yeseniz iki kişi Türkiye’de ne kadara çıkarsınız? 5 bin TL ödersiniz en az. Samos’ta bin beş yüz lira falan, belki bin lira falan. Ciddi bir fiyat farkı var yani” ifadelerini kullandı.

“ÜLKEMİZDE NEREYE GİTSENİZ PARA ÖDÜYORSUNUZ”

Yunanistan’da plajların ücretsiz olduğunu da söyleyen Begüm Öner,  “Girişte bir fiyat ödemiyorsunuz. Bence bu çok önemli. Şezlong ücreti ödemiyorsunuz. Bizim ülkemizde nereye gitseniz şezlong parası ödemek zorundasınız. Bunlar gerçekten çok üzücü çünkü herkesin tatil yapmaya ihtiyacı var” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.