Bihter ve Behlül geri dönüyor!

Aşk-ı Memnu’nun efsane ikilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisi yeniden bir araya geliyor.

Bihter ve Behlül geri dönüyor!
Yayınlama: 06.03.2022
A+
A-

Tam 14 yıl önce çekimlerine başlanan ve Türkiye’nin en unutulmaz dizileri arasında yerini alan Aşk-ı Memnu, Bihter ve Behlül karakterleri ile adeta özdeşleşmişti. Hayat verdikleri karakterleri harika oyunculukları ile efsane haline getiren ise tabii ki de Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisinden başkası değildi. Uzun zamandır bu ikilinin aynı projede yer alması için teklifler yağarken büyük buluşma bir türlü gerçekleşmedi. Fakat ortaya çıkan haberler, ikilinin yeni bir projede baş rolü paylaşacağını bizlere söylüyor. İşte detaylar.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisi yeniden bir araya geliyor. Usta isim Nuran Evren Şit’in kaleminden çıkacak olan bir filmde rol alacak olan Tatlıtuğ ve Saat, böylece ikinci kez aynı projede rol almış olacak. Filmin Netflix izleyicileri ile buluşacağı aktarılırken New York’ta çekilmesi planlanıyor. Söz konusu yapım hakkında bilinenler ise maalesef ki şu anda sadece bunlarla sınırlı. Yani filmin konusu ve isminin ne olacağı hakkında henüz herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

Filmde Aşk-ı Memnu dizisinden başka isimlerin rol alıp almayacağı da yine merak konusu. Zira Firdevs karakteri ile hafızalara kazınan Nebahat Çehre ve Adnan Ziyagil’i oynayan Selçuk Yöntem de oldukça usta isimler. Bu oyunculardan biri daha söz konusu yapımda rol alırsa çok fazla şaşırmayacağız. Zira gelen iddialar bu yönde. Film hakkındaki detaylar belli oldukça sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız. Takipte kalın!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.