Düğün magandaları bekçilere saldırdı; 1 şehit

Sokakta düğün yapanlar güvenlik görevlilerine saldırdı: 1 bekçi şehit oldu..

Düğün magandaları bekçilere saldırdı; 1 şehit
Yayınlama: 21.08.2022
A+
A-

Şişli’de sokak ortasında yapılan düğün için ihbar alan mahalle bekçileri ile düğün sahipleri arasında çıkan arbedede de havaya sıkılan biber gazından etkilenen Oltan Koca isimli gece bekçisi hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen evli ve 3 çocuk babası Oltan Koca şehit oldu. Olayda 4 bekçi ise hafif şekilde yaralandı.

Dün gece saat 23.00 sıralarında Kuştepe Mahallesi Yavrukuş sokakta yapılan düğünle ilgili gelen şikayetler üzerine, bölgeye Çarşı ve Mahalle Bekçileri sevk edildi.

BEKÇİLERE SALDIRDILAR

Düğünü sonlandırmak isteyen mahalle bekçilerine, düğüne katılanlar saldırıda bulundu. Düğünün devam etmesini isteyen düğün sahipleri, bekçilere taş, kalas ve sopalarla saldırdı. Sırtına aldığı darbelerle yere yığılan Oltan Koca, biber gazından da etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan üç Çocuk babası Oltun Koca Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hastanede şehit oldu. Olayda 4 bekçi ise hafif şekilde yaralandı.

4 KİŞİ GÖZALTI

Oltan Koca’nın ölüm haberini alan meslektaşları hastaneye akın etti. İstanbul İl Emniyet Müdür Zafer Aktaş hastaneye gelerek olay hakkında bilgi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri, hastaneye gelerek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili yapılan çalışmada, bekçilere saldırdıkları belirlenen 4 kişi gözaltına alındı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.