Ebru Polat’a sosyal medyadan tepki

Şarkıcı Ebru Polat, bir paket sakıza verdiği parayı sosyal medyadan paylaştı.

Ebru Polat’a sosyal medyadan tepki
Yayınlama: 17.10.2022
A+
A-

Ebru Polat, bir paket sakıza verdiği parayı sosyal medyadan paylaştı. Fişini fotoğrafını çekip yayınlayan Ebru Polat, “Çiğnediğim tek sakız. Fiyatı uçtu gitti ama aldım tabi” dedi. Ebru Polat’ın paylaşımına sosyal medyadan tepki yağdı.

Şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, son paylaşımında artan fiyatlara sitem etti.

Zaman zaman harcamalarıyla konuşulan şarkıcı Ebru Polat, bir paket sakıza 895 TL ödedi. Sakızı ve fişi 3,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Ebru Polat, “Çiğnediğim tek sakız bu 900 TL olmuş. Uçtu gitti ama aldım tabii yine de” ifadelerini kullandı.

Ebru Polat’ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken tepkiler de beraberinde geldi. Şarkıcı Ebru Polat’ın paylaşımını gören birçok sosyal medya kullanıcısı “Millet evine ekmek götüremiyor, yazık” diyerek tepki gösterdi.

Şarkıcılığın yanı sıra kişisel bakım ürünleri sattığı bir markası bulunan Ebru Polat, geçtiğimiz aylarda bir günde 1890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığını açıklamıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.