Esra Erol’da ‘koşu bandı’ olayı

ATV ekranlarında yayımlanan Esra Erol’un programında yaşananlar, izleyenleri şok etti.

Esra Erol’da ‘koşu bandı’ olayı
Yayınlama: 07.01.2020
A+
A-

Esra Erol’un programına ‘koşu bandı’ olayı damga vurdu. Programın izleyicileri olanlar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Olaylar 67 yaşındaki Kemal A.’nın kendisinden 30 yaş küçük, 9 yıllık eşinin paraları da alıp evden kaçmasıyla başladı.

Karımı bulun, boşanacağım: Kayıplara karışan Hüsne A., 15 Kasım günü 19 bin 400 TL parasını, evin tapusunu da alarak evi terk etti. Kemal A.’da Esra Erol’un programına katılarak, karısının bulunmasını ardından da boşanmak istediğini dile getirdi.

Babası da kayıp ilanı verdi

38 yaşındaki Hüsne A.’nın babası da yayına bağlanarak kızının nerede olduğunu bilmiyorum diyerek kayıp başvurusunda bulunduğunu dile getirdi.

İki ay sonra bulundu

Esra Erol kayıp olan Hüsne A.’ya ulaştı. Canlı yayına katılan kadın, eşini görmek istemediğini ve sadece Esra Erol’a cevap vereceğini belirtti.

İnkar etti

Hüsne A. ”Asla parayı bana vermedi, ben almadım. Yanından gittim çünkü beni zorla çalıştırmak istedi. Ev benim üzerime olduğu için Kemal sadece parasının peşinde” dedi.

Koşu bandı detayı

Kemal A.’nın yeğeni canlı yayına bağlanarak söylediği, ”Amcam ona hep iyi baktı, her istediğini yaptı hatta koşu bandı bile aldı” sözleri sosyal medyada yankılandı.

İzleyiciler şok oldu

Aralarında 30 yaş fark olan Kemal-Hüsne A. çiftinin aralarındaki diyalog izleyenleri şaşkınlığa uğrattı. Sosyal medyada da ‘koşu bandı’ meselesi gündeme oturdu. 

Kilo versin diye almış

Kemal A. ise sırf eşi kilo versin diye evine bunu yaptığını belirtirken çiftin arasındaki bu koşu bandı meselesi izleyenleri şaşırttı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.