Galatasaray’da Fatih Terim sesleri!

Galatasaray’da Östersunds faciasının ardından Igor Tudor’un yerine Fatih Terim’in geleceği önü sürülüyor..

Galatasaray’da Fatih Terim sesleri!
Yayınlama: 23.07.2017
A+
A-

Östersunds faciasının ardından Teknik Direktör Tudor’un durumu tartışmaya açılmıştı. Sarı-Kırmızılı yönetim, sürekli olarak Hırvat hocaya destek verdiğini söylese de Lucescu’yla dirsek temasına geçilmişti.

Hatta Rumen hoca konuyla ilgili, “Şu anda bir şey diyemem. Bekleyip göreceğiz” demişti.

Akşam’ın haberine göre; Mircea Lucescu’yla görüşen ancak anlaşmaya varamayan yönetimin, Fatih Terim’e yöneldiği öğrenildi.

Hatta tecrübeli teknik adamla yapılan ilk temaslar da gayet olumlu bir şekilde geçti. Başkan Dursun Özbek ve G.Saray Futbol Direktörü Cenk Ergün’ün, Fatih Terim’le görüştüğü öğrenildi.

Şu anda A Milli Takım’ın başında bulunan tecrübeli çalıştırıcının şu sözleri söylediği iddia edildi:

“G.Saray benim için her zaman çok özel ve vazgeçilmezdir. Kulübümün bana ihtiyacı varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ancak öncelikle Türkiye Futbol Federasyonu’ndan izin almanız gerekiyor. İzin çıkarsa aynı anda hem G.Saray hem de Milli Takımı’ı çalıştırabilirim.”

Bunun üzerine G.Saray Başkanı Dursun Özbek’in konuyla ilgili olarak federasyonda nabız yokladığı belirtildi. Terim’in dönmesi halinde Abdurrahim Albayrak ve şu anda TFF’de görevli olan Ali Dürüst’ün de Florya’nın yolunu tutabileceği konuşuluyor. 

Yönetim ise Tudor’un isteğiyle takviyeleri yapıyor. Bütün taleplerine rağmen takım sezona da istenildiği gibi giremezse 1 milyon euroluk tazminatı ödenerek yollanacak. O günün şartlarına göre Terim’le devam edilebilir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.