Gökhan Yüksel ‘İzmir’de can kurtarmaya çalışıyoruz’

Kartal Belediyesi Sivil Savunma Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İzmir’de can kurtarmaya yardım etti.

Gökhan Yüksel ‘İzmir’de can kurtarmaya çalışıyoruz’
Yayınlama: 31.10.2020
A+
A-

Merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında dün meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in talimatıyla teyakkuza geçen, Kartal Belediyesi  Sivil Savunma Müdürlüğü’ne bağlı tüm ekip  bölgeye ulaşarak arama kurtarma çalışmalarına katıldı.

İki  tam donanımlı araç ve 8 personelle deprem bölgesine  ulaşan Kartal Belediyesi Sivil Savunma  kurtarma ekibi , gece boyunca AFAD ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile koordineli bir şekilde çalışarak, arama kurtarma çalışmalarına destek oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel şunları söyledi:

”Deprem sonrası tüm ekibimizle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptık .Tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak Sivil Savunma ekibimiz yola çıktı ve sabaha karşı ulaştığı deprem bölgesine Afad ve İzmir Büyük Şehir  Belediyesi ekiplerine koordine olarak arama kurtarma çalışmalarına katıldı .Tek amacımız enkaz altından bir canı daha kurtarmak. Tüm İzmir’e ve ülkemize geçmiş olsun. Yetirdiğimiz vatandaşlarımıza rahmet yaralı olarak kurtarılanlara da  acil şifalar diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.