Gülşen Barcelona’ya oğluna koştu!

Ünlü şarkıcı Gülşen, yasak kalkar kalkmaz soluğu Barcelona’da aldı.

Gülşen Barcelona’ya oğluna koştu!
Yayınlama: 28.10.2022
A+
A-

Ünlü şarkıcı Gülşen, yasak kalkar kalkmaz soluğu Barcelona’da aldı. Gülşen, özel uçak kiralayarak Barcelona’da eğitim gören oğlu Azur Benan’ın yanına gitti.

Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatip Liselilere yönelik sözleri nedeniyle “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan 3 yıla kadar hapsi istenen Gülşen Çolakoğlu’nun itirazı üzerine yurt dışı yasağı 250 bin TL’lik güvence miktarı yatırması karşılığında kaldırılmıştı.

İDDİANAME

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu’nca hazırlanan iddianamede, 702 kurum ve kişi, “müşteki (şikayetçi)” olarak yer aldı. Müştekiler arasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İslami yazar Emine Şenlikoğlu Özkan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM, KADEM Vakfı, Gaziantep Önder İmam Hatipliler Derneği de yer aldı. Gülşen Çolakoğlu’nun “şüpheli” sıfatıyla yer aldığı iddianamede, Gülşen Çolakoğlu’nun Halkı Kin ve Düşmanlığa Alenen Tahrik Etme” suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapsi isteniyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.