Haydar Göksoy ve Nizamettin Altıntaş adaylıklarını açıkladı

Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri Haydar Göksoy ve Nizamettin  Altıntaş, AK Parti’den Kartal Belediye Başkanlığı’na aday adaylıklarını açıkladı..

Haydar Göksoy ve Nizamettin Altıntaş adaylıklarını açıkladı
Yayınlama: 18.11.2023
Düzenleme: 18.11.2023 20:04
A+
A-

Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri Haydar Göksoy ve Nizamettin  Altıntaş, AK Parti’den Kartal Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldular..

AK  Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu’ya adaylık dilekçelerini teslim eden Haydar Göksoy ve Nizamettin Altıntaş, adaylık süreçlerini başlattılar..

Haydar Göksoy‘un açıklamalarından satır başları:

“15 yıldır hizmete hasret kalan ilçemizin makus talihini değiştirmek için aday adayı oluyorum dedi. Göksoy ‘Güzel ilçemiz Kartal’ı 2009 yılından itibaren durduğu yerden hatta geriye gittigi noktadan daha ileriye taşımak için buradayım.

Parolamız Geçmişe Saygı Geleceğe Güven

“Geçmişe saygı derken bu ilçeye hizmetkarlık yapan dava arkadaşlarına olan saygısına değinirken Geleceğe güven’de ise bugün Ak parti için çalışan dava arkadaşlarımıza olan güvenden bahsediyorum.

 

Nizamettin Altıntaş ise özetle şunları söyledi:

31 Mart yerel seçimlerinde  Kartal’ın makus talihini hep birlikte değiştirmek için yola çıkıyoruz diye söze başlarken , 31 marttan sonra değişimi göreceğiz , Kartal’da büyümüş, okumuş, top oynamış bir evladı olarak en önemlisi Kartal sevdalısı bir insan olarak , yurdum dediğim Kartal için yola çıkıyoruz.

Hedefimiz

Hedefimiz öncelikli olarak insanların gönlüne girmek. ‘insanların gönlüne girmekte başarısız olursak  hayatta başarılı olamayız. Başarı sonuç değil süreçtir.”

Kartal’ın sorunlarını en iyi bilenlerdeniz

Hedefler doğrultusunda daha yaşanılabilir bir ilçe yapmak için çalışmak istediğini söyleyen Altıntaş Kartal’ın Kentsel dönüşüm ve Deprem sorununa değindi. Kentsel dönüşüm ve Deprem’in Kartal için önemli risk oluşturduğunu bunun için ise önemli bir alt yapı oluşturduğunu ve bir an önce hayata geçirmek istediğini söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.