Hüseyin Karakaya’dan Kartal Tokatlılar Derneği’ne ziyaret

Hüseyin Karakaya’dan Kartal Tokatlılar Derneği’ne ziyaret
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

Cumhur İttifakı   Kartal Belediye Başkan Adayı Mİmar Hüseyin Karakaya, Kartal Tokatlılar Derneği’ni  ziyaret etti. Karakaya’ya  AK Parti Kartl İlçe Başkanı  Nimet Gündoğdu,Kartal MHP İlçe Başkanı  Zübeyr Kurt ve  teşkilat mensupları eşlik etti.

Dernek Başkanı Mürsel Yılmaz ve vatandaşlar   ile sohbet eden Hüseyin Karakaya, yapılan çalışmalar hakkında bilgi  aldı ve fikir alışverişinde bulundu.

Programda projelerini  dernek üyelerine anlatan

Karakaya,” AK Parti kurulduğu günden itibaren istişare kültürüne inanan ve önem veren sivil toplum kuruluşlarının görüş, öneri, talep ve ihtiyaçlarını her zaman dikkate alan  bir parti olmuştur dolayısyla Sizinle ortak sevdamız Kartalı ortak akılla birlikte yönetmek bize güç verecektir. “dedi

Kartal’ın  yıllar boyunca ihmal edildiğini vurgulayan Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, 1 Nisan sabahından itibaren hızlı bir şekilde sorunları çözümü için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.

Deprem ve kentsel dönüşümün birinci öncelikleri olduğuna dikkat çeken Mimar Hüseyin Karakaya, ilçenin  bütün  sorunlarını çözmek için de kolları sıvayacaklarını söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.