İstanbul’a sağanak yağış geri geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 18-22 Ağustos tarihlerine ait hava durumu raporunu yayınladı.

İstanbul’a sağanak yağış geri geliyor
Yayınlama: 18.08.2022
A+
A-

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Hava sıcaklığının genellikle mevsim normalleri civarında olması beklenirken, İstanbul’un da aralarında bulunduğu birçok il için sağanak uyarısı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 18-22 Ağustos tarihlerine ait hava durumu raporunu yayınladı.

18 AĞUSTOS PERŞEMBE GÜNÜ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Akdeniz’in Toroslar mevkii ile Kırklareli’nin kuzeyi, Isparta, Burdur, Konya’nın batı kesimleri, Tokat, Gümüşhane ile gece saatlerinden sonra Zonguldak, Bartın ve Düzce’nin kuzeyinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

19 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?
Marmara ve Karadeniz bölgelerinde gök gürültülü sağanak yağış beklenirken Ege, Akdeniz ve İç Anadolu mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor.

20 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?
Karadeniz Bölgesinde gök gürültülü sağanak yağış beklenirken diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor

21 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?
Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta gök gürültülü sağanak yağış beklenirken Doğu Karadeniz bölgesinde sağan yağış bekleniyor. Diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

22 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?
Marmara Bölgesi, Batı Karadeniz Bölgesi, Ardahan, Artvin, Hatay ve Osmaniye’de gök gürültülü sağanak yağış beklenirken diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.