Khloe Kardashian ikinci kez anne oldu

Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile birlikte ikinci kez bebek sahibi oldu.

Khloe Kardashian ikinci kez anne oldu
Yayınlama: 16.08.2022
A+
A-

Sık sık estetik iddialarıyla gündeme gelen Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile birlikte ikinci kez bebek sahibi oldu. Ünlü ismin bebeğinin taşıyıcı anneden dünyaya geldiği öğrenildi.

Kardashian- Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, bir dargın bir barışık sevgilisi ve kızı True’nun babası basketbol yıldızı Tristan Thompson ile 2019 yılında ihanet iddiaları sonrası yollarını ayırmıştı. Kızları için bir araya gelen ünlü çiftten Thompson, geçtiğimiz aylarda; kısa süre aşk yaşadığı spor hocası Maralee Nichols’dan bir bebek sahibi olduğunu sonunda kabul etmek zorunda kalmıştı.

 

31 yaşındaki Thompson’ın, Nichols’ın dünyaya getirdiği bebeğin babası olduğu yapılan DNA testiyle belli olunca ünlü basketbolcu, sosyal medya üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yapmıştı.

Paylaşımında Maralee Nichols’ın bebeğinin babası olduğunu kabul eden Thompson, “Bugün yapılan babalık testi benim, Maralee Nichols’ın bebeğinin babası olduğumu kanıtladı. Eylemlerimin bütün sorumluluğunu üzerime alıyorum. Babalığım ortaya çıktığına göre bu bebeği dostane bir şekilde büyütmek için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Tristan Thompson, bu süreçte incittiği ve hayal kırıklığına uğrattığı herkesten de özür diledi. Ünlü basketbolcu, defalarca kez aldatıp sonra da ayrıldığı eski sevgilisi Khloe Kardashian’dan da özel olarak af dilemişti. Thompson, kızı True’nun annesi Kardashian’a “Khloe sen bunu hak etmiyorsun!” diye seslenmişti. Sebep olduğu bu kalp ağrısını ve küçük düşürülmeyi hak etmediğini tekrarlamıştı. Thompson, Kardashian’a yönelik mesajını; “Sana yıllar boyunca sergilediğim davranışları hak etmiyorsun. Bu davranışlarım, sana karşı olan kişisel görüşlerimle kesinlikle uyuşmuyor. Sana sonsuz saygım ve sevgim var” sözleriyle sürdürmüştü.

Tüm bu yaşananların ardından Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile aralarındaki buzları eritmişti. İhanet iddialarının ardından yeniden bir araya gelen ve 4 yaşında True adında bir kızları bulunan çift, ikinci kez çocuk sahibi oldu. People Dergisi, taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı.

Öte yandan Khloe Kardashian, daha önce Thompson ile ayrı kaldığı süreçte annesi Kris Jenner ile geleceği hakkında konuşmuştu. Henüz biriyle tekrar ilişki yaşamaya hazır olmadığını söyleyen Kardashian, yumurtalıklarını dondurma karar aldığını belirtmişti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.