Murat Özarı kimdir?

Murat Özarı kimdir?
Yayınlama: 06.06.2024
A+
A-

Survivor Ekstra’daki yorumlarıyla programa farklı bir bakış açısı getiriyor ve izleyicilerin ilgisini çekiyor. Murat Özarı hakkında merak edilenler bu haberde. Özarı’nın yaşını, kökenini ve daha fazlasını öğrenmek için haberimizi okuyun. Survivor Ekstra Murat Özarı kimdir? Murat Özarı kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra’nın 2024 sunucuları arasında yer alan Murat Özarı, programda yaptığı yorumlarla dikkat çekiyor. 40 yaşındaki Özarı, deneyimli bir televizyon sunucusu ve  spor yorumcusu olarak biliniyor. Peki, Murat Özarı kimdir? Murat Özarı kaç yaşında, nereli?

MURAT ÖZARI KİMDİR?

Survivor Ekstra sunucuları arasında yer alan Murat Özarı 49 yaşındadır. Murat Özarı, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray ile bütünleşen ve Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur. Coşkun Özarı, Galatasaray’da forma giyen ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 yılında 80 yaşında vefat etmiştir. Murat Özarı günümüzde TV8 ekranında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır. Survivor Ekstra programında Sema Aydemir Apak, Furkan Dede ve Semih Öztürk de yer alıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.