Nagehan Alçı: Rasim’den neler çektim

Nagehan Alçı: Rasim’den neler çektim
Yayınlama: 08.05.2024
Düzenleme: 09.05.2024 19:40
A+
A-

2010 yılında görkemli bir düğünle evlendiği Rasim Ozan Kütahyalı’dan geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Nagehan Alçı, katıldığı programda sürpriz bir çıkışa imza atarak “Rasim’den neler çektim” dedi.

KRT TV ekranlarında yayınlanan ‘Bakış Açısı’ programından ilginç anlar yaşandı. Programın biteceği sırada Ümit Zileli, uzun zaman sonra ilk kez rahat bir program yaptığını söyleyerek programın bir diğer konuğu  Nagehan Alçı’ya teşekkür etti. Bunun üzerine Alçı da “Sen Rasim’e alışmışsın. Benle program yapınca böyle oluyor” diyerek Zileli’ye espri yaptı.

“RASİM’DEN NELER ÇEKTİM”

Ümit Zileli, Rasim Ozan Kütahyalı’nın eski eşi Nagehan Alçı’nın bu yorumu üzerine, “Sahiden neler çektik Rasim’den” dedi. Nagehan Alçı ise, “Ben de neler çektim” sözleriyle karşılık verdi. İkili arasında yaşanan bu güldüren diyalog çok konuşulmaya başlandı.

“BANA ÇOK ŞEY KATTI AMA…”

“Rasim Ozan Kütahyalı ile 13 yıllık evliliğini bitiren Nagehan Alçı, “Şikayet etmek istemiyorum, bana çok şey kattı ama beni yordu da. Birbirimize daha benzeyen insanlar olsaydık, hayat daha kolay olurdu” ifadelerini kullanmıştı.

Nagehan Alçı’nın Kütahyalı’dan talep ettiği 40 milyon TL’lik tazminat ise uzun süre konuşulmuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.