Öykü Çelik mini etek çıkışıyla şaşırttı

Oyuncu Öykü Çelik ‘Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu?’ sorusuyla gündem oldu.

Öykü Çelik mini etek çıkışıyla şaşırttı
Yayınlama: 29.11.2020
A+
A-

Pandemi sürecinde yasaklara rağmen ev partilerine katılan, gelen eleştirilere karşı ters tepki veren Öykü Çelik yeni açıklamalarıyla gündem oldu. Çelik yaptığı açıklamada “Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu?” diyerek şoke etti.

Oyuncu Öykü Çelik, “Sanane Cihanna?” adlı YouTube kanalında Cihan Şensözlü’nün sorularını yanıtladı.

Pandemide partiden partiye koşan ve hiçbir önlem almayan ve insanların hayatlarını da tehlikeye atan Öykü Çelik şoke eden açıklamalar yaptı.

Pandemi sürecine rağmen kalabalık bir partiden çıkarken görüntülenen Öykü Çelik, “Parti parti gezen bir kız değilim. Ben alkolsüzken de çok eğleniyorum. Yardım yapsaydım bir hafta sonra duyulurdu, ama olay hemen yayıldı. Hayatımda ilk defa üç saat sonra haberim basında yer buldu” dedi.

“POZİTİF OLMADIĞIMI BİLİYORUM”

Sosyal medyadan aldığı tepkilere de değinen Öykü Çelik, “Bana sosyal medyadan, ‘Senin yüzünden çocuğum Covid-19 oldu’ ve ‘partiye bizi de çağırsaydın’ diyenler de oldu. Partide 40-50 kişi vardı. Yakın arkadaşlarım için tehlikeli hale geldim. Ben pozitif olmadığımı biliyorum” ifadelerini kullandı.

“1-2 KİŞİYİ DÖVMÜŞLÜĞÜM VAR”

Okul dönemlerinden beri agresif olduğunu belirten Öykü Çelik, sözlerine şöyle devam etti: “Okulda 1-2 kişiyi dövmüşlüğüm var. Gitmek istiyordum kızlar bana çantamı vermedi. Ben de çantamı aldım. İnsanların bam telleri var. Muhteşem olmak zorunda değilim. Ben Trabzon Lisesi mezunuyum. Ben Karadenizliyim.” dedi.

“DİZ ALTINDA ETEKLE BÜYÜMÜŞ KIZIM”

“…. kadar mini etek giymiş okula gitmiş kızla benim kültürüm aynı olur mu?” diyen Öykü Çelik, “Ben diz altında etekle büyümüş kızım. Saçımı örgüden başka bir şey yapmadım. Bu yaştan sonra kültürümü mü reddedeyim? 10 senedir de kimseyle kavga etmiyorum.” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.