Ramazan Acar cinayetinde aldatan eşten şok ifade!

Kocasını kuaförüyle aldatan Rukiye B.’nin poliste verdiği ifadeler ortaya çıktı.

Ramazan Acar cinayetinde aldatan eşten şok ifade!
Yayınlama: 22.05.2018
A+
A-

Antalya ‘da, 40 yaşındaki Yılmaz B., eşi Rukiye B.’nin kendisini aldattığını iddia ettiği kuaför 28 yaşındaki Ramazan Acar’ı, tek bıçak darbesiyle öldürdü. Olaydan sonra polisi arayan Yılmaz B., “Eşimin aşığını terasta öldürdüm” diyerek ihbarda bulunmuştu. Yılmaz B., ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklanmıştı. Kuaför Ramazan Acar’ın ilişkide olduğu kadının kocası tarafından öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. Eşiyle birlikte evde yakaladığı kuaförü öldüren Y.B hakkında ‘kasten adam öldürmek’ suçundan dava açıldı.

”İLK KEZ EVİME ÇAĞIRDIM”

Cinayet dosyasında kocasını kuaförüyle aldatan Rukiye B.’nin emniyetteki ifadeleri de yer aldı. Rukiye B’ eşinin evde kendisini kuaförüyle yakalandıktan sonra yaşananları anlattı. Rukiye B. ifadesinde olayı şöyle anlattı: 

“Eşim ile 14 yıldır evliyiz. Maktulü kuaförüm olduğu için 5-6 yıldır tanıyorum. İlişkimiz 2 ay önce başladı. Eşimin haberi yoktu. Hep onun evinde görüşüyorduk. Hiç benim eve gelmemişti. Eşim bazen işyerinde kalıyordu. Bana o gün eve gelmeyeceğini söylemişti. ‘Gelirsem de geç gelirim’ demişti. Ben de her zamanki gibi geç geleceğini düşünerek Ramazan’ı eve çağırdım. 1 saat kadar otururuz diye düşünmüştüm. Gelirken alkol de almış. Birlikte içtik, sohbet ettik.’

‘RAMAZAN’A “KAÇ” DEDİM’

Ramazan ile sohbet ederken arabanın sesini duydum. Mutfak penceresinden baktım eşimin geldiğini gördüm. Ramazan’a ‘kaç’ dedim. İçerisi sigara dumanı dolu olduğu için pencereleri açtım. Ramazan’ı gönderince kendimi mutfağa attım. Kapının önünde olmak istemedim. Amacım eğer karşılaşmadılarsa bir şey yokmuş gibi davranmaktı. Eşim içeri girer girmez ‘Onun evde ne işi var! diye bağırarak hışımla geldi.

‘RAMAZAN YERDE YATIYORDU’

Bazen beni kuaföre bıraktığı için Ramazan’ın kuaför olduğunu biliyordu. Ramazan’ın facebook ve Instagram sayfalarımda arkadaşım olduğunu da biliyordu. Sonrasında mutfaktan bıçağı aldı, dışarı çıktı. Bana zarar verir düşüncesiyle kapıyı kilitledim. Eşimi takip etmeye başladım. Mutfak penceresinden baktığımda eşimin binadan dışarı çıktığını gördüm. Kapıyı açtığımda Ramazan kanlar içinde yerde yatıyordu.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.