Sanna Marin’in yeni görüntüleri ortaya çıktı!

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in arkadaş grubuyla şarkı söyleyip dans ettiği anlar, gündeme bomba gibi düştü.

Sanna Marin’in yeni görüntüleri ortaya çıktı!
Yayınlama: 20.08.2022
A+
A-

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, dans görüntülerinin yayılmasının ardından yaptığı açıklamada, ‘Bu görüntülerin kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum’ dedi. Marin çılgın parti görüntülerinin sızdırılmasına kızarken bu kez de gece kulübünde, Finlandiya’nın ünlü pop şarkıcı ile dans ederken görüntülendi. Ülke basını ve sosyal medya başbakanı ‘sorumsuzluk’la suçlarken, Marin’den yeni görüntülere ilişkin bir açıklama gelmedi.

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in arkadaş grubuyla şarkı söyleyip dans ettiği anların yer aldığı videonun dünya gündemine oturmasının ardından başbakandan açıklama geldi. Marin, görüntülerin yayılmasından dolayı kızgın olduğunu belirterek, “Bu videolar kişisel ve özel bir alanda çekildi. Bunların kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum. Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Biraz gürültülü bir parti yaptık. Dans ettim ve şarkı söyledim” ifadelerini kullandı.

Sanna Marin, görüntülerinin sızdırılmasının bir şantaj planının parçası olduğunu reddederek, “Şantaj olduğunu düşünmüyorum. Ancak bunlar özel videolar ve halk tarafından görülmemeliydiler. Bu yaz bir evde çekildiler. Kimin evi olduğunu söylemeyeceğim” dedi.

Sanna Marin muhalif kesim tarafından davranışının bir başbakana yakışmadığı gerekçesiyle eleştirilmiş, muhalefet milletvekili Mikko Karna, Marin’in uyuşturucu testinden geçmesi gerektiğini söylemişti.

“BUNLAR YASAL ŞEYLER” DEDİ KENDİNİ SAVUNDU
36 yaşındaki Başbakan hakkındaki eleştirilere tepki göstererek uyuşturucu testi yapmaktan çekinmeyeceğini belirtti. Başbakan açıklamasında ” Bu videolar kişisel ve özel bir alanda çekildi. Bunların kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum. Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Dans ettim, şarkı söyledim. Bunlar tamamen yasal şeyler. Benim de herkes gibi bir aile yaşamım, arkadaşlarım ve boş vakitlerim var” dedi.

YENİ VİDEO GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ
Başbakan’ın bu açıklamasının üzerinden henüz bir gün geçmeden Sanna Marin’e ait yeni görüntüler ülke gündemine bomba gibi düştü.

Kısa bir süre evlenen ve bir çocuk annesi Başbakan, sızdırılan yeni görüntülerde Klubi isimli gece kulübünde bir erkekle samimi bir şekilde dans ederken görülüyor.

Finlandiya medyası videodaki adamın ünlü şarkıcı ve söz yazarı Olavi Uusivirta olduğunu öne sürüyor.

7 Ağustos tarihinde sabaha karşı 4 civarında çekildiği iddia edilen videoda söz konusu adamın Başbakan Marin’in belinden tutarak dans ettiği görülüyor.

GÜNÜN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENDİ
Aynı gece kulüpte olan görgü tanıkları Finlandiya medyasına yaptıkları açıklamalarda Marin’in sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiğini ve yanında Finli pop şarkıcısı Alma ve TikTok fenomeni Sabina Sarkka olduğunu belirttiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.