Şeyma Subaşı’ya üstsüz fotoğraf tepkisi

Üstsüz fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı yazdığı notla eleştirilerin hedefi oldu!

Şeyma Subaşı’ya üstsüz fotoğraf tepkisi
Yayınlama: 11.04.2022
A+
A-

Geçtiğimiz haftalarda mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisini bitiren Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yayınladığı üstsüz fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti. Paylaşımına maneviyatla ilgili bir de not düşen Şeyma’ya takipçileri tepki gösterdi. Bir takipçisinin “Müslümanca yaşamak istiyorsan namaz kıl, alkol ve uyuşturucu madde alma” yoruma ise Şeyma “Yıllarca ben yıllarca yaptım nasıl hissettirdiğini biliyorum” cevabıyla şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışan Şeyma Subaşı son paylaşımıyla takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Üstsüz bir şekilde güneşlendiği anlara ait bir görüntü paylaşan fenomen isim, videonun altına düştüğü notla dikkat çekti. Subaşı paylaşımının altına şunları yazdı: 

“Eğer ölümün her an gelebileceğine inanıyorsan, kendine ve her şeye (herkese-hayvanlara-ağaçlara-) merhametle ve şefkatle yaklaşırsın ve onları içinde hissetmeye başlarsın. Her anın değerli olduğunu görmeye başlarsın. Onları anlamaya başlarsın. Bazen cevap bulamazsın ama Allah bilir.”

“Bu hayatta başımıza ne gelirse gelsin, her şeyin bir nedeni olduğuna inanmaya çalışın ve bunu kabul etmeye başladığımızda hayat daha kolay, daha yumuşak, daha tatlı, daha rahat, daha parlak, daha anlamlı, daha neşeli ve daha fazla.”

Bir takipçisinin “Müslümanca yaşamak istiyorsan namaz kıl ve alkol kullanma” yorumuna Şeyma Subaşı, “Bunu yıllarca yaptım, nasıl hissettirdiğini biliyorum” diyerek cevap verdi.

Şeyma Subaşı’nın bir dönem namaz kıldığını öğrenen sosyal medya kullanıcıları paylaşımdan sonra bir kez daha şaşkınlık yaşadı.

Şeyma Subaşı’nın Ramazan ayında bu tarz paylaşım yapması çoğu kişi tarafından eleştirildi. Takipçileri Şeyma için “Fotoğrafla yazının ne alakası var, Ramazan ayında bari çıplak poz paylaşma” yorumlarında bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.