Sibel Ünli sosyal medyayı sarstı

İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli’nin, yaşamına son vermeden önce paylaştığı mesajlar sosyal medyayı salladı.

Sibel Ünli sosyal medyayı sarstı
Yayınlama: 05.01.2020
A+
A-

İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli’nin, yaşamına son vermeden önce paylaştığı mesajlar sosyal medyayı sarstı. Genç kızın ”Gidecek yerim yok yaşanmaya değer bir hayatım da” diye yazdığı görüldü.

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3. sınıf öğrencisi Sibel Ünli’den haber alamayan ailesi 2 gün önce polise kayıp ilanında bulunmuştu. Polis, üniversiteli genci bulmak için çalışma başlatmıştı.

Dün öğle saatlerinde Samatya Sahili’nde, kayalıkların üzerinde çanta gören çevredekiler durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çantanın iki gün önce hakkında kayıp başvurusunda bulunulan 20 yaşındaki İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3. sınıf öğrenicisi Sibel Ünli’ye ait olduğunu tespit etti.

Denizde arama yapan polis ekipleri Ünli’nin cansız bedenine ulaştı. Kıyıya çıkarılan cenaze olay yeri incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

İŞ ARIYORDU

Sibe Ünli’nin, yaşamına son vermeden önce sosyal medya hesabından kahreden mesajlar paylaştığı görüldü. 

Sibel Ünli’nin “sabitlediği” tweet’i ise dikkat çekti. “kibele1903” adlı hesabı yönettiği belirtilen Sibel Ünli, “Gidecek yerim yok yaşanmaya değer bir hayatım da” diye yazdı.

Sibel Ünli’nin sosyal medya hesabından yaptığı diğer paylaşımlarda da iş aradığı görüldü. Yeni yıldan beklentisini de yine sosyal medya hesabından “iş bulmak” diye paylaşan Sibel Ünli’nin intiharı, sıra arkadaşlarını da yasa boğdu.

Sosyal medya kullanıcıları ise Sibel Ünli için #SibelÜnli hastagi açarak ona sahip çıktı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.