Tuncay Özkan o flash diski savcılığa verdi

Kılıçdaroğlu , Tuncay Özkan’a gelen disk Genelkurmaya ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gitti ve dosyayı kapatan Akın Öztürk şu an hapiste” dedi

Tuncay Özkan o flash diski savcılığa verdi
Yayınlama: 25.07.2017
A+
A-

CHP lideri Kılıçdaroğlu , ‘2007 yılında Tuncay Özkan’a gelen disk Genelkurmaya ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gitti ve dosyayı kapatan Akın Öztürk şu an hapiste” dedi. Tuncay Özkan da flaş diski savcılığa teslim ettiğini sosyal medyadan açıkladı.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2007 yılında Tuncay Özkan’a gelen bir diskteki bilgilerin Genelkurmay ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gönderildiğini ancak dosyanın Akın Öztürk tarafından kapatıldığını açıkladı. Bu açıklamadan hemen sonra CHP Milletvekili Özkan, söz konusu diski savcılığa teslim etti.

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün yaptığı grup toplantısında çok önemli açıklamalar yaptı. ‘2007 yılında Tuncay Özkan’a gelen disk Genelkurmaya ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gitti ve dosyayı kapatan Akın Öztürk şu an hapiste” dedi. Kılıçdaroğlu, Özkan’ın bugün o diski savcılığa da teslim edeceğini açıkladı. Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından hemen sonra Tuncay Özkan diski savcılığa teslim etti.

 

Eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında askeri kanadın 1 numarası olmakla suçlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.