Akşener’den Perinçek’e krokili yanıt!

Doğu Perinçek, MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’le ilgili ‘Gladio’nun kraliçesi’ ifadesini kullandı, yanıt gecikmedi!

Akşener’den Perinçek’e krokili yanıt!
Yayınlama: 27.07.2017
A+
A-

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’le ilgili ‘Kontrgerilla veya Gladio’nun kraliçesi’ ifadesini kullandı. Akşener Perinçek’e Ergenekon davası dosyasına sansürlenerek sokulan bir şemayla yanıt verdi.

Doğu Perinçek, Meral Akşener ilgili “PKK’nın dahil olduğu bir bileşimin içinde Meral Akşener de kendisini dahil etti. Sizin söylediklerinizin hepsini ben şöyle özetleyim; Meral Akşener kontrgerilla veya Gladio’nun kraliçesi. Çiller Özel Örgütü adlı kitabımda yer alan şemanın içinde vardır. Bugünkü o yürüyüş içinde PKK ve FETÖ’nün yanında kol kola yer alması da Akşener’in bir Gladio kraliçesi olduğunun göstergesidir” ifadelerini kullanmıştı.“BENİMLE UĞRAŞAN PERİNÇEK, ONLARA KARŞI NE YAPIYOR ACABA?”

Oda TV’nin haberine göre, Meral Akşener, Doğu Perinçek’e doğrudan yanıt vermeyecek.

Söz konusu açıklamayı soran yakın çevresine Perinçek’le ilgili “Bir sen eksiktin” diyen Akşener, şunları söyledi:“Perinçek’in Gladyo dediği ve Çiller Özel Örgütü diye andığı isimlerden Meral Akşener hariç tamamı bugün Tayyip Erdoğan’la birlikte. Benimle uğraşan Perinçek, onlara karşı ne yapıyor acaba?”Ayrıca Meral Akşener’in çevresi Doğu Perinçek’in iddialarına karşı Ergenekon davasında iddianameye sansürlenerek konan şemayla yanıt verdi. FETÖ’nün kumpas davalarına soktuğu söz konusu sahte şemada Ergenekoncu gösterilen kişiler arasında Perinçek’in yanı sıra Meral Akşener de var.


 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.