Altınok Öz “Kartal’da Atatürkçü düşünceyi iktidar yaptık”

Altınok Öz “Kartal’da Atatürkçü düşünceyi iktidar yaptık”
Yayınlama: 19.02.2024
Düzenleme: 19.02.2024 20:12
A+
A-

İYİ Parti İstanbul Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

İYİ Parti 34 İlçede belediye başkan adaylarını açıklarken 5 ilçede ise aday açıklamadı.

İYİ Parti İstanbul Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı’nı Haliç Kongre Merkezinde düzenlendi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu, Milletvekilleri ve parti üyelerinin katıldığı toplantı saat 14.00 sıralarında başladı. Genel Başkan Meral Akşener aday tanıtımı öncesi konuşma yaptı. Akşener’in ardından İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu projelerinden bahsetti. Ardından İYİ Parti 34 İlçe belediye başkan adayları açıklandı. Genel Başkan Meral Akşener’in 34 İlçe belediye başkanıyla hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından program sona erdi.

İYİ PARTİ KARTAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP.DR ALTINOK ÖZ ADAYLIK AÇIKLAMASINDAN SONRA ŞUNLARI SÖYLEDİ

15 senedir, Refah Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yönetimindeki Kartal’da, toplumun tüm farklı kesimlerini birleştirerek Atatürkçü düşünceyi iktidar yaptık.

Bugün Kartal için bir yol ayrımındayız. Kartal’ın Atatürkçü çizgisinden ayrılmaması için mücadele etmek zorundayız. Bugün aday tanıtım toplantısında mücadelemize destek olan, başta İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ve siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bizlere destek mesajı atan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.