Can Ataklı’dan dikkat çeken İmamoğlu çıkışı

Gazeteci Can Ataklı, Youtube kanalında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na sert tepki gösterdi

Can Ataklı’dan dikkat çeken İmamoğlu çıkışı
Yayınlama: 09.05.2022
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Karadeniz gezisi sonrası yükselen tepkiler sürüyor.

Gazeteci Can Ataklı, Ekrem İmamoğlu’nun hatalarını sıralayarak, ‘Balon patladı’ dedi. Can Ataklı, “artık bu belediye başkanını bir çivi çakmadığını artık muhalif kesimlerde anlatmaya başlar. Ben iki kere söyledim yoğun bir saldırıya uğradım. Bana söyleyin, İstanbulda trafik mi rahatladı, yeni bir binamı yaptılar, yen bir yol mu açtılar? Bana biz yer altında çalışıyoruz, metro yapıyoruz diyorlar. Ulaştırma Bakalığı da yapıyor. Ben nereye gitsem Ulaştırma Bakalığı tabelasına rastlıyorum” şeklinde konuştu.

Can Ataklı, YouTube kanalında yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“Ekrem İmamoğlu seçildiği günden bu yana bir dizi yanlış yaptı. Seçildiğinin haftasına kalktı gitti Bodrum’a, işte bazen denk de gelir işte, İstanbul’da muazzam yağmur, sel falan. Adam ne dedi, ‘Benim özel hayatım yok mu kardeşim?’. Hastalıklı CHP’li kesim bu sözleri kabullendi. Yaygara kopardılar, ‘Tabi kardeşim, belediye başkanı diye ailesi ile birlikte olmayacak mı?’ diye. Olacak tabi kardeşim ama, daha seçileli bir ay olmuş, neyin nesi bu? İşe yeni girince bile bir dönem vardır ki izin yapıyım, haftalık izin yapıyım düşünmezsin. Ardından Elazığ’da deprem oldu, oraya gitti. Sonra kayak yapmaya gitti, yakışık almadı. Yine aynı mantık, aynı kibir, aynı tepeden bakma. Ama CHP’nin hastalıklı o kesimi yine, ‘Aman dokunmayın…’ falan dediler.

İstanbul’da kar yağdı, adam yalan söyledi kardeşim. İBB Başkanı’nın bu kadar egosunun şişmesi, kibir işte nedeni budur.

Son olaya gelelim. Bir anlamda iyi oldu, balon patladı arkadaş. Belki bundan sonra İstanbul’a çivi bile çakılmadığını, hiçbir hizmet yapılmadığını muhalif isimler de söyleyecektir. Ben iki kere söyledim, yoğun bir saldırıya uğradım. İstanbul’da bir şey yok, yapılmadı ki. Trafikte mi rahatlama mı var? Yok. Yeni bir bina mı yaptılar, yeni bir yol mu açtılar, yok.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.