Demet Özdemir o iddialara ateş püskürdü

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde büyük kriz çıktığı iddia edildi.

Demet Özdemir o iddialara ateş püskürdü
Yayınlama: 18.03.2023
A+
A-

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, geçen yaz nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde büyük kriz çıktığı iddia edildi. Yazılanlara karşın sessizliğini koruyan oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı bir yazıyla adeta ateş püskürdü.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Adım Farah dizisinde Engin Akyürek ile birlikte başrolde olan oyuncu, geçtiğimiz yaz evlendiği şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile olan ayrılık haberleri ile gündeme geldi.
 

Demet Özdemir paylaşımıyla hem iddiaları yalanladı hem de haberleri yapanlara verdi veriştirdi. Demet Özdemir, çıkan haberlerle ilgili yaptığı paylaşımda:
 

“İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum.
Çamur at izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık!” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.