Hüseyin Karakaya Kartal’ı karış karış geziyor!

Hüseyin Karakaya Kartal’ı karış karış geziyor!
Yayınlama: 19.02.2024
A+
A-

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur ittifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya,ilçeyi karış karış gezerek vatandaşlarla ve esnaflarla buluşmayı sürdürüyor.

Ziyaretlerinde   Kartallı vatandaşların mevcut belediye başkanının  hizmetlerinden memnun olmadıklarını belirten Başkan Adayı Karakaya “Daha önce AK Partiye oy vermediğini söyleyen birçok vatandaşımızın  bizi   tercih edeceklerini ifade ettiklerine şahit oldum.

15 yıldır köye dönüşen ilçemizde Kartal’ı yeniden inşa edeceğiz.Torunlarımıza huzur içerisinde yaşayacakları bir Kartal bırakacağız.”diye belirtti.

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya  ziyaretleri kapsamında esnaf , vatandaşlar ve stk temsicileri  ile sık sık  bir araya geliyor.Sorunlarını dinliyor ve fikir alışverişinde bulunuyor.Son olarak Merve Çınar Ergül ve Gülşah Castur’un  sahibi olduğu Çınar Eczanesini,Kartal Belediyesi personelini ziyaret etti.Elazığ Karakoçan eşrafından Mehmet Bal için Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Cemevinde düzenlenen taziyeye katıldı, merhumun ailesine  Allah’tan rahmet ve  sabırlar diledi.

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya’ya ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu,MHP İlçe Başkanı Zübeyir Kurt  ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.