İşte AK Partililerin Özgür Özel’e destek verdikleri konu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in konuşmalarının halkta nasıl karşılık bulduğunun, haftalık olarak parti tarafından ‘odak anket’lerle düzenli takip edildiği öğrenildi.

İşte AK Partililerin Özgür Özel’e destek verdikleri konu
Yayınlama: 09.07.2024
Düzenleme: 09.07.2024 10:57
A+
A-

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in konuşmalarının halkta nasıl karşılık bulduğunu haftalık yapılan anketlerle takip eden CHP’nin araştırmalarından dikkat çeken sonuçlar çıktı. AK Parti seçmeninin, Özel’in en çok “vergide adalet” talebini desteklediği öğrenildi.

CHP, HAFTALIK ANKET YAPIYOR

Edinilen bilgiye göre; CHP, seçmenin görüşünü haftalık düzenlenen “odak anket”ler ile ölçüyor. Genel Başkan Özgür Özel’in konuşmalarının halkta nasıl karşılık bulduğu, farklı partilerin seçmenlerinin bu konuşmaları nasıl değerlendirdiği belirleniyor.

Parti kaynaklarına göre; AK Parti seçmeni en çok “vergide adalet” talebini destekliyor. MHP seçmeninin yüzde 50’ye yakını Özgür Özel’in söylemlerini olumlu karşılıyor. İYİ Parti seçmeninin tamamına yakını da Özel’in söylemleri doğru buluyor.

Diğer partilerin dışlayıcı tavrına karşın CHP’nin DEM Parti’ye yaklaşımının, DEM Parti seçmenine olumlu yansıdığı ifade ediliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.