Motorine yeni indirim geldi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda bir indirim bir de zam haberleri gelmeye devam ediyor.

Motorine yeni indirim geldi!
Yayınlama: 08.09.2022
A+
A-

Ülkemizde brent petrol fiyatlarına ve dolar kuruna bağlı olarak akaryakıt fiyatlarında çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda bir indirim bir de zam haberlerinin ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor. Hal böyle olunca da araç sahipleri zor dönemler yaşayabiliyor. Şimdi ise iyi bir haber geldi ve motorin fiyatlarına indirim yapıldı.

Motorin fiyatlarına yeni bir indirim geldi. Bu indirimle 50 litrelik bir deponun maliyeti 57 TL düşmüş oldu. Brent petrol fiyatlarındaki değişiklikler, akaryakıt fiyatlarını direkt olarak etkilemeye devam ediyor.

Ülkemizde dış etkenlere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarında sürekli olarak değişiklik yaşanmaya devam ediyor. Hal böyle olunca da vatandaşın gözü kulağı, son bir yıllık süreçte ciddi anlamda yükselen motorin ve benzin fiyatlarında. Bugünse dizel araç sahiplerini ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Motorine indirim yapıldı.

 Bu indirim ile 50 litrelik deposu bulunan bir aracın yakıt maliyeti, 57 TL düşmüş oldu. 

Peki Türkiye’nin en büyük şehirlerindeki motorin fiyatları nasıl değişti? İşte yeni fiyatlandırma:

İstanbul: 24.81 TL
Ankara 24.92 TL
İzmir 24.95 TL

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.