Nez Demir Sezgin Polat’la kavga görüntüsünü ifşa edip ateş püskürdü

Fenomen Nez Demir, Dilan Polat’la ortak olduğu dönemde 500 bin TL’lik naylon fatura kestiklerini iddia eden eski eniştesinin Sezgin Polat ile kavga ettiği görüntüleri ifşa etti. Demir, Polat ile ortak olduğu yılının hesap özetini göstererek bir usulsüzlük olmadığını da söyledi.

Nez Demir Sezgin Polat’la kavga görüntüsünü ifşa edip ateş püskürdü
Yayınlama: 30.11.2023
A+
A-

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat ile yıllar önce ortalık yaptığı için mal varlığına tedbir konulan fenomen Nez Demir’in eski eniştesinin iddialarıyla gündeme geldi. Kendisini naylon fatura kesmekle suçlayan eniştesinin Sezgin Polat’la kavga ettiği görüntüyü de ifşa etti.

“500 BİN TL’LİK NAYLON FATURA KESTİLER”

Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Demir’in eski eniştesi Ömer Turgut, “Özel harcamaların hepsi gider gibi gösteriliyordu. Ön tarafta savaş varsa arka tarafta kulis vardı. Engin ve Dilan Polat’ın 500 bin TL değerinde naylon fatura soktuğunu gördüm. Altları çok karanlıktı. Ben öğrenince apar topar markayı kapattılar” dedi.

ENİŞTESİYLE SEZGİN POLAT ŞİRKET YÜZÜNDEN KAVGA ETMİŞ

Eniştesinin naylon fatura kesildiğini görünce şirkette çekildiğini söylemesinin ardından sessizliğini bozan Nez Demir, Turgut’un işten çıkmak yerine şirketi kendi üstüne almaya çalıştığını hatta bu süreçte Engin Polat’ın babası Sezgin Polat ile kavga ettiklerini söyledi. Sezgin Polat ve Ömer Turgut’un kavga ettiği görüntüyü paylaşan Demir, “Eski enişte şimdilerde kanallarda zamanında usulsüzlük olduğunu söylediği firmayı üstüne almak istedi sırf Engin’le uğraşmak için. Noterde devir gerçekleşti ama Dilan’lar kabul etmediği için hisse devri yapılamadı, noter kararı geçersiz oldu. Şimdi sorarım size şirkette usulsüzlük olsa üstüne alır mıydı? Madem şirkette usulsüzlük vardı neden Engin’lerle ortak olmak istedi? İftiraları ve yaptığı algılar bir bir adalet önünde sorulacak” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.