Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babası el ele!

Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babası el ele!
Yayınlama: 24.02.2024
A+
A-

Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun, Nişantaşı’nda el ele objektiflere yansıdı.

Birlikteliklerinin ortaya çıkmasıyla eşi Serpil Tosun’dan bir süre önce boşanan Kenan Tosun, yaşam koçu Ümran Seyhan’ın Nişantaşı’nda bulunan evine taşındı.

Oturdukları semtte bir kafede kahve içip sohbet eden Kenan Tosun ile Ümran Seyhan, her defasında kaçtıkları objektiflere bu kez el ele tutuşurken yansıdı.

Nişantaşı’nda adeta liseli aşıklar gibi görüntüler veren çift, fark ettikleri basın mensuplarından kaçmazken, ilk kez doğal halleriyle görüntülenmiş oldu.

“KENDİ ÖZEL HAYATIMI DAHİ KONUŞMUYORUM”

“Babanıza kırılmadınız mı?” sorusuna Cansu Tosun, “O aile arasında konuşulmuş ve aile içinde kalması gereken şeyler. Onları da burda konuşmayalım. Ben kendi özel hayatımı dahi konuşmuyorum. Anne ve babamın özel hayatını konuşmak bana hiç yakışmaz” yanıtunu vermişti.

“AYNI PROJEDE YER ALIRIM”

Ünlü isim, ‘Serenay Sarıkaya ile aynı projede yer alır mısınız?’ sorusu züerine ise “O konuyla bunun ne ilgisi var? Tabii ki aynı projede yer alırım, değerlendiririm. Konuşmaya bile gerek yok. Görürsem merhabalaşırım. Hiç oralara girmeyelim” ifadelerini kulanmıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.